Trendy plesových šatů pro rok 2019

Chcete být královnou plesu? Vyberte si večerní šaty podle nejnovějších trendů. Co si na nás letos přichystali přední módní stylisté? Přečtete si článek a zjistěte, v jakých šatech budete tuto sezónu jednoznačně in. Seznamte se taky doplňky, které by šaty měly obsahovat.

 

Prvky 3D

 

Pro následující plesovou sezónu návrháři volí jednoduchost, zaměřují se na detaily. Moderní šaty na ples budou zdobit drobné 3D prvky. Již byly představeny některé modely s jemnými kvítky nebo s ozdobnými kamínky. Tyto doplňky nejlépe vypadají na tenkých klidně i průhledných materiálech.

 

Mašle

 

Mašle dokáže podpořit ženskost a zároveň nevinnost každé dámy. Správně umístěná vázanka na modelu šatů může zdůraznit vaše přednosti a zamaskovat nedostatky. Nevíte si rady s výběrem nových šatů? Šaty se zavazovací stuhou v pase jsou tou pravou volbou.

 

Overal

 

Overaly už přijali snad všichni módní stylisté. Při oblékání kalhotového modelu však myslete na to, že i on by měl podpořit vaši ženskost. Zvýrazněte svůj pas, boky nebo se naopak zaměřte na dekolt. K overalu jednoznačně přidejte vysoké podpatky, ať každý pozná, že je jeho nositelkou sebevědomá žena.

 

Třpyt ano, lesklé materiály ne

 

Pokud doma máte plesové šaty v hologramovém designu, ponechte je tuto sezónu v šatníku. Jak již bylo zmíněno, povrchová velkolepost se letos ponechává stranou a je třeba hledat ji v detailech. Pokud jste zastánkyně oslňujících kousků, vsaďte na jemné třpytky. Ne nadarmo se říká, že méně je někdy více. Třpytky na umělém světle vaše šaty promění v okouzlující klenot.

 

Hluboký výstřih

 

S výstřihem do písmene V skoro až k pupíku jednoznačně zabodujete. Laděn by mě být k jednoduché sukni pevného materiálu, která již nebude nijak vyzývavá, neboť výstřih tuto roli zahraje sám o sobě výtečně. Při výběru šatů zvažte, zda se hodí na vámi vybranou akci. Ne každému taky sluší. Velký výstřih bude vypadat skvěle s vyčesanými vlasy.

 

Dva v jednom

 

Je pravda, že na popularitě znovu nabývají dlouhé plesové šaty, avšak postup k nim vede pozvolna. Pokud si nemůžete vybrat mezi krátkým a dlouhým modelem, zkuste obojí! Nyní na trhu sežene mnoho druhů takzvaných dvojitých multifunkčních šatů. Jejich sporní vrstvu tvoří šaty zhruba do půlky kolen, respektive korzet a mini sukně. V místě pasu pak začíná vrchní vrstva v podobě sukně z jiného, obvykle průhledného, materiálu až na zem.

 

Krajky

 

Jeden z nejúspěšnějších trendů posledních let zastupují krajky všeho druhu. Ať už vás láká krajková sukně, průhledná vlečka nebo jen ozdobné lemování, vyberete si. Krajky v současné době doslova vládnou odívání. A co je nejlepší? Sluší úplně každé ženě! Přesvědčte se sama při výběru šatů.

Jaké šaty vás ozdobí na plese? Už jste si je vybrala?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *