ŠVÝCARSKÁ SVĚŽEST VE SPORTOVNÍ VŮNI CLASSIC SPORT OD VICTORINOX

Lezení po horách, běh na dlouhou trať ani sjíždění cyklostezek nebylo nikdy tak osvěžující. Legendární značka Victorinox čerpá při výrobě svých produktů inspiraci v drsné švýcarské přírodě a nyní přichází s novou interpretací klasické pánské vůně. Novou edici Sport, která rozšíří řadu parfémů Victorinox Swiss Army Classic, lze charakterizovat třemi slovy – dobrodružnost, dynamika, mladistvost.

Vůně Victorinox Swiss Army Classic Sport byla stvořena Nathalií Lorson, kreativní tvůrkyní parfémů, která pod vedením švýcarské společnosti Firmenich, jednoho z největších podniků v parfumérském průmyslu, zhotovila řadu úspěšných vůní, jako je například Bvlgari Pour Femme či Chopard Wish.

Samotný parfém skrývá ve svých svrchních tónech čistou energii, získanou využitím zeleného jablka, tropického ovoce yuzu a listy koriandru. Pravou mužnost nalezneme v srdci vůně, kde bylo využito jemné levandule a rozmarýnu, zatímco základ parfému je postaven na uklidňující vůni cedrového dřeva, doplněném pižmem a bílou ambrou.

Energií nabitá vůně bude dostupná ve formě toaletní vody, umístěné v praktickém spreji o velikosti 100 ml a opatřené užitečným oranžovým vakem s karabinou. Pro maximální účinnost je edice doplněna osvěžujícím sprchovým gelem, který zaručí nepřekonatelnou alpskou svěžest po celý den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *