Slunce ve vlasech i v zimě

Je pravda, že po létě jsou naše vlasy vysušené a oslabené, ale vyšisované konce jim dají šmrnc a také vzhled, který teď vidíte skoro na každém módním mole a skoro na každé celebritě. Proto by jste měla vlasy řádně ošetřit a zregenerovat (viz. předchozí článek) a dodat jim letní look i když léto není. Vneste si do života slunce i když je zrovna za mrakem. Objevte to, co je u celebrit číslo jedna a nechte se inspirovat třeba Sarah Jessica Paker, Demi Lovato a nebo bláznivou Jessie J.. Seznámím Vás se třemi různými technikami a je jen na Vás které dáte přednost

 Untitled 3

 

Baleyage

Je technika, při které se vlasy lehce promelírují jen o pár tónů netradičním způsobem a spíše jen vrch hlavy. Vlasy nejsou promelírovany pravidelně. Už jen tím tvoří nepravidelnou strukturu a větší přirozenost. Vlasy se vyplétají šachovitě, ale ne však stejně tlusté. Pramínky se podkládají vatou a překládají fólii aby se pak o sebe neobtiskly a vaše vlasy nebyly flekaté. Vlasy je možno pak otónovat přelivem a dodat jim jedinečný odlesk. Vlasy pak tedy vypadají jak když jste právě přijela od moře . Nemusíte se pak bát když Vám vlasy začnou odrůstat. U této techniky není vidět žádný tvrdý odrost.

 

Untitled 2

Untitlesd 3

 

Ombre

Všichni určitě dobře znáte. Tato technika se skládá ze tří barev. Vlasy by měly být probarvené postupně od tmavšího do světlého. Ke kořínkům je nejlepší dát jen přeliv, který podpoří vaší přirozenou barvu,ale také můžete nechat svou přírodní barvu. Odrost pak není tolik tvrdý a vlasy se zbytečně tolik neničí. Do konců se pak nanáší zesvětlovací směs, která se zabalí do alobalů. Do délek – tedy středu mezi přelivem a zesvětlovací směsí nanášíme barvu abychom tyto dvě odlišné barvy propojily a vlasům daly postupný vzhled. Výběr barev je na Vás ale měli by být vždy postupné.

Untitled 4

Untitled 5

 

Dip Dye

Tato technika se provádí do alobalu a jsou barevné jen konce. Jakoby byli namočené do barvy. V této technice jsou výrazné konce od ostatní barvy.

 Untitled 6

 Untitled 7

Autorka: Hana Vlčková, vlasová stylistka salonu For-All 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *