Proč si konečně pořídit vibrátor a jak vybrat ideální typ?

Na otázku, proč mít vždy po ruce vibrátor, se nabízí poměrně jednoznačná odpověď. Především proto, že jde o cenově velmi dostupnou erotickou pomůcku, s jejíž pomocí dosáhnete rychlého a silného orgasmu. Vnáší do sexuálního života zpestření a je jako stvořený pro „sólo akci“ i pro hrátky ve dvou.

Masturbovat znamená mít se ráda

Pravidelná masturbace představuje jeden z klíčů pevného zdraví. Prostřednictvím orgasmu lze utišit různé druhy bolesti – od menstruační až po migrénu. Kromě toho je vyvrcholení přínosné pro pánevní dno.

Mezi další pádné důvody, proč pravidelně masturbovat, patří například fakt, že sebeuspokojování snižuje riziko vzniku infekce děložního hrdla a močových cest. Zároveň posiluje zdravé sebevědomí a navozuje pocit pohody.

Co se týče vibrátoru, právě díky němu může být masturbace ještě o něco příjemnější a intenzivnější. Stačí si vybrat ten správný.

Kritéria, která při výběru vibrátoru rozhodují

Takže jak vybrat vibrátor? Ještě než se pustíte do výběru konkrétního modelu, ujasněte si, jaký typ vibrátoru hledáte.

  • Ke stimulaci oblasti stydkých pysků a vagíny slouží vaginální vibrátor.
  • Pro dráždění zadečku jsou uzpůsobeny vibrátory anální.
  • Dráždění „zázračného“ bodu G bravurně zvládají vibrátory na G-bod.
  • Příjemnou stimulaci klitorisu spolehlivě zajistí vibrátor na klitoris, případně vibrační vajíčko.
  • Velmi populární jsou také párové vibrátory, které poskytují uspokojení oběma partnerům současně.

Pro všechny typy vibrátorů pak platí v zásadě stejná pravidla. Především si vždy důkladně rozmyslete velikost. K dostání jsou modely s běžnými rozměry, ale také XXL vibrátory pro milovníky extrémních zážitků.

Stejně jako v případě umělé vagíny a dalších pomůcek je důležitým kritériem také materiál. Vaše volba by měla padnout na provedení, které je příjemné na dotek a snadno se čistí.

Pozastavte se také nad způsobem dobíjení. V prodeji jsou vibrátory na tužkové baterie i s akumulátorem.

Svůj první vibrátor zaručeně najdete v e-shopu erosstar.cz, který nabízí kvalifikované poradenství a garantuje naprosto diskrétní dodání.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *