Přijďte na fototesty pro začínající i pokročilé modelky, které pořádá společnost České modelky s.r.o.

Společnost České modelky s.r.o. připravila pro velký zájem další již v pořadí 30. – té fototesty nejen pro začínající modelky a modely ale i pokročilé. Nechte si nafotit profesionální foto prezentaci.

Ve dne 30.9.2014 bude probíhat nafocení fototestů, na které Vás tímto srdečně zveme. V Praze v našem fotoateliéru s Vámi nafotíme 70 ks ateliérových fotografií s profesionálním makeupem a 4-6 výsledných fotografií zařadíme do portfólia obchodních zástupců společnosti České modelky s.r.o.

termín? 30.9.2014, v rozmezí 10:00 – 18:00 hod.

kde? Fotoateliér, Bělohorská 15, Praha 6 – Břevnov

co sebou? Boty na podpatku (lodičky), plavky,módní doplňky jako brýle, hodinky, apod., oblečení – ideální jsou pastelové barvy oblečení a barevné, USB flash disk na nahrání kompletně všech nafocených fotografií.

Realizace:
fotograf Martin Frajt
vizáž, styl Zdeňka Boušková, Dis
produkce Michaela Alexandra Drtinová

Cena 599 Kč
(V ceně je zahrnuta práce fotografa, vizážistky, produkční, 4-6 výsledných fotografií, režie pronájem fotoateliéru, materiál)

Objednat se můžete “on-line zde”, telefonicky nebo SMS na čísle: 775 574 340
nebo na e-mailové adrese: fototesty@profesionalni.info – do objednávky prosím napište čas a termín, který vám vyhovuje

Kapacita fotoateliéru je omezená.

phototest30c

Více na www.foto-testy.cz

Standardní fototesty (ve smyslu presentační fotografie focené pro modelky) stojí obvykle minimálně několik tisíc korun, protože potřebný tým skládající se z maskéra, stylisty a dalších profesí, vybavení či pronájem studia i materiál a především dobrý fotograf něco stojí. Přitom výsledkem zpravidla bývá 3 až 5 výsledných fotografií. Více fotek obvykle nemá cenu použít, protože málokdy se podaří během jednoho focení nafotit více opravdu kvalitních fotek a i kdyby, fotky jsou pak dosti podobné až opakující se, takže fotky převyšující uvedený počet již zpravidla nezvyšují hodnotu presentačního setu (serie) fotografií.
Mimo to lze i zde uplatnit pravidlo, že důležitější je kvalita než kvantita (tj. lepší je soustředit se na vytvoření několika opravdu kvalitních fotografií než mít hromadu průměrných)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *