Podzim se blíží! Jste na něj připravená?

Pomalu přichází doba výměny lehkých šatů, kraťasů a rozevlátých topů za oblečení podzimní kolekce. Inspirujte se módními tipy, které budou letos hitem. Co by váš šatník neměl postrádat?

 

Pokud skrýváte doma zásobu barevných kousků z předešlých let, je na čase je oprášit a zařadit do prvních příček. Výrazné odstíny se nebudou držet jen podzimní červené a oranžové. Letošní sezónu ovládne především horní vrstvy taky růžová a fialová. Černá by měla zůstat v pozadí, pokud se bojíte pestré vizáže, oblékněte na sebe hnědou nebo khaki barvu. Nezapomínejte na to, že k barvě oblečení by měla ladit taky vaše taška. Kabelka ESORIA Mimesis vám tuto sezónu jistě dobře poslouží.

 

Důležitou otázkou je taky materiál. S klesajícími teplotami bude čím dál důležitější přítomnost takového oblečení, které pořádně zahřeje. Lehký samet nevystřídá jen satén, ale taky semiš, kůže nebo manšestr. Letos si zkrátka máte z čeho vybírat.

 

Zelenou dostávají taky potisky. Opět se podzim neobejde bez těch zvířecích, dobře se bude dařit taky kostkovaným vzorům. I jednoduché zejména svislé proužky se dostanou do popředí. Zanedbat byste neměla ani květinové vzory v jemných odstínech, které vaši vizáž zjemní a udělají z vás módní bohyni.

 

Pokud jste se během prázdnin ztotožnila s takzvaným boho trendem, nemusíte litovat jeho odchodu. Tento typicky letní styl tu s námi totiž zůstane i na podzim. Nespočet třásní, čelenek nebo cvočků bude k dostání na každém rohu.

 

Trenčkotu, který byl oblíbený poslední léta, už odzvonilo. Místo něj přichází svrchní vrstvy ve tvaru kápě. Každý takový kabát by měl mít rozevlátý střih, kapuci a volné rukávy. Nemusíte se bát, návrháři dokáží připravit a poslat do oběhu opravdu luxusní a slušivé kousky.

 

Podzim taky podpoří návrat osmdesátých let. Budete moci z šatníku vytáhnout staré kalhoty do zvonu nebo jakékoliv topy či bundy s vycpávkami ramen. Pokud chcete do tohoto stylu zapadnout se vším všudy, neobejdete se ani bez neonových barev.

 

Podzimní sezóna taky všem ukáže, že klobouky nejsou jen záležitostí léta. Frčet budou nejvíce modely s širokou krempou, ale chybu neuděláte ani s klasickým fedora kloboukem či ivy cap. Ať už na hlavu nasadíte jakýkoliv klobouk, kombinovat ho můžete jak s elegantním stylem, tak i s outfitem ve sportovním duchu.

 

Mohla jste si všimnout, že podzimní nabídka je rozmanitá a velmi pestrá jak z hlediska výběru, tak i z pohledu vizáže. Nebát se experimentovat je důležité, ale je dobré si pamatovat, že pokud se vyřádíte v barevném kombinování oblečení, u doplňků byste se už měla držet zkrátka.

 

Mějte v zásobě přinejmenším jednu designovou kabelku, která se drží jediného odstínu. Pouštět se do přemrštěných kombinací se někdy nevyplácí. A pamatujte si: V jednoduchosti je krása, to vám ostatně mohou dokázat kabelky ESORIA.

Dle designéra této značky Michala Kořínka je cílem každé kolekce doplňků ESORIA strhnout pozornosti na ženu, nikoliv přímo na kabelku, ta má její celkový look jenom dotvořit.

 

Navštivte e-shop sperkymodrany.cz, prohlédněte si nabídku kabelek a vyberte si svůj nový dokonalý doplněk. Kabelky ESORIA jsou vyráběny z kvalitní pevné syntetické kůže, kterou přivádí k dokonalosti zlaté nebo stříbrné kování.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *