ODOLNOST A VÝDRŽ V HODINKÁCH DIVE MASTER 500 OD VICTORINOX SWISS ARMY

U příležitosti oslavy svého 25. výročí jako výrobce švýcarských hodinek se značka Victorinox Swiss Army rozhodla představit limitovanou edici slavných potápěčských hodinek Dive Master pro rok 2014. Ta bude reprezentována pouhými 500 kusy doplněnými o exkluzivní 43 mm pouzdro a chronografický mechanický strojek s automatickým natahováním.

Robustnost, spolehlivost a funkčnost – to jsou hlavní vlastnosti všech hodinek od Victorinox Swiss Army. Nicméně, model Dive Master 500 je především symbolem mimořádné síly a je navržen tak, aby úspěšně odolal náročné zkoušce času. Testován odborníky, kteří pravidelně sdělují veřejnosti své zkušenosti na internetu a v tisku, byl model čestně zařazen mezi nejspolehlivější hodinky své třídy. Pro svou jedinečnou kvalitu, spolehlivost a odolnost jsou Dive Master 500 považovány za naprostou špičku potápěčských hodinek.

Hodinky jsou v rámci oslavy 25. let výročí vybaveny několika exkluzivními funkcemi, jako je například matné šedé pouzdro o velikosti 43 mm z titanu třídy 2 a titanový řemínek. Jednoduchý šedý číselník reprezentuje elegantní mužný styl, přičemž bohaté využití luminiscenčního materiálu, jež pokrývá nejen ručičky a indexy, ale také část pouzdra, zvyšuje praktičnost hodinek. Zvláště pozoruhodný je především héliový ventil umístěný na 9 hodinách uprostřed pouzdra, který září pro Victorinox typickou oslnivě červenou barvou.

Důležité prvenství získává model v souvislosti vybavení mechanickým samonatahovacím strojkem ETA 2894-2, viditelným skrze safírové sklíčko na zadní straně. Tento osvědčený kalibr dodává již tak originálním hodinkám, zaslouženě označovaným jako spolehlivý společník pro každodenní život, skutečný „potápěčský říz“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *