Co si obléct na ples?

Aby plesové šaty vypadaly opravdu úžasně, musíte pod ně správně zvolit i spodní prádlo. Výsledný dojem se od něj odvíjí. Musí vám perfektně padnout a nesmí se vám rýsovat přes šaty.

Pod plesovými šaty nesní spodní prádlo vykukovat a netvořit faldy. Dejte si pozor na hluboký dekolt a zvolte pod něj dobře padnoucí bezešvou podprsenku. Pod upnuté šaty zvolte podprsenku s vhodným obvodem, aby se nezařezávala do zad. Příliš velké košíčky nedrží prsa a malá podprsenka ňadrům zkazí tvar. Bezešvá podprsenka prsa zaoblí a nenechá rýsovat krajky. Do korzetových šatů zvolte podprsenku bez ramínek a silikonových ramínek.

Plesové šaty kopírující tělo

Pokud zvolíte upnuté šaty přiléhavé na tělo, přidejte i bezešvé kalhotky, aby vám vaši skvělou siluety nezkazily obrysy spodního prádla. Pozor si dejte i na tanga, které často na bocích vytvářejí nevzhledné faldy. Spodní prádlo umí podtrhnout vaše vnady i ladné křivky a nebude se rýsovat pod elegantní večerní róbou. K vytvarování postavy vám pomohou i stahovací hladké kalhotky, o kterých nikdo nebude mít ani tušení. Jsou velmi pohodlné a perfektně vytvarují i vaše bříško.

Jak postavu tvarovat

Pokud máte klenuté a plné ženské tvary, naučte se s nimi dobře naložit. Pod plesovými šaty se nesmí nic pohybovat, proto si pomozte stahovacím prádlem. Tvarující body nebo spodnička dokáže schovat každý fald, vysoké kalhotky větší bříško, širší stehna zase kalhotky s nohavičkou. Tvarující a stahovací prádlo pod šaty vám pomůže k tomu, aby byla vaše silueta dokonalá.

Bez punčoch ani krok

Bez punčocháčů či punčoch na ples nechoďte. Jde o zásadní prohřešek vůči etiketě. Jejich typ zvolte podle střevíčků. Do plných lodiček můžete zvolit punčocháče se zeštíhlujícím efektem pro dokonalé zpevnění nohou a zamaskování celulitidy. Sandálky vyžadují tenké punčochy bez špičky. Pokud nezvolíte punčocháče do pasu, zvolte samodržící punčochy nebo ty na podvazkový pás. Nenechte ale vykukovat pod sukní krajkový lem punčoch ani při rozparku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *