Nabídka společností s.r.o. Ready Made poskytuje Česká firma s.r.o. na www.ceskafirma.eu

Vyberte si firmu k vašemu růstu. Máme pro vás nabídku zavedených firem připravených k prodeji. Širokou nabídku společností ke koupi tzv. Ready Made s.r.o. poskytuje úspěšně s mnohaletou tradicí společnost Česká firma s.r.o. na webových stránkách www.ceskafirma.eu

Klientům šetříme čas i peníze a s podnikáním pomůžeme i Vám! Nezávazná poptávka online. Kupte si hotovou společnost za výhodnou cenu. Vše s námi můžete vyřídit osobně nebo i z pohodlí vašeho domova. Firma rychle a jednoduše. Začněte podnikat do 24h. Nechte to na nás. Nabídka Ready-made firem a profesionální přístup.

Nemusíte svou novou společnost zakládat po úřadech sami, a přesto můžete začít podnikat ihned. Převod společnosti vyřídíme během jediné hodinové schůzky a zápis do obchodního rejstříku provedeme rovnou u nás!

Nabídka našich Ready-made společností

na webových stránkách www.ceskafirma.eu

Co jsou to předzaložené ready-made společnosti

Ready-made je společnost již předzaložená, zapsaná v obchodním rejstříku a předpřipravená k podnikání, čistá, prázdná, bez ekonomické historie, bez závazků a založená výhradně za účelem jejího dalšího prodeje konečnému zákazníkovi.

  • Jsou zapsané v obchodním rejstříku
  • Mají 100% splacený základní kapitál
  • Jsou zcela prosté dluhů a závazků
  • Nemají obchodní historii

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *