MISSIS MODELS: Soutěž pro sebevědomé ženy nad 35 let

CASTING – DEN PRO ŽENY

 Nejkrásnější období a nejlepší příležitost pro nový začátek svého života. Života svobodnějšího, aktivnějšího, plného zážitků,nových kamarádek, přátelství. Právě v tomto věku 30 až 100 let máte možnost projevit svou již komplexní osobnost a ještě víc zazářit …i na molech, módních přehlídkách, kde právě všichni ocení Vás, Vaši charizma, osobnost.

K tomu nemusíte mít ani 175 cm, ani velikost 34,ani perfektních 15 až 18 let. Naopak, osobité nedokonalosti ženu v tomto věku zdobí, dělají ji jedinečnou, nezaměnitelnou, krásnou. Staňte se modelkami, zapojte se do krásné myšlenky aby se stala skutečnost. Bavte se, dopřejte si, hýčkejte se módou, která je pro nás základ abychom se líbily sebe a okolí.

Dejme si možnost – už víme, co chceme… dejme TREND právě nám, ženám 35 a více

Učiňte  rázný  krok  pro  restart  svého  života

MISSIS MODELS a CASTINGY /dny pro Vás /

Castingy – dny pro Vás budou probíhat v průběhu celého listopadu v těchto městech (termíny upřesníme na stránkách www.missismodels.cz ) : Praha, Písek, Jihlava, Brno,  Beroun, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Pardubice, Svitavy, Třinec, Znojmo, Olomouc, Ostrava. Castingy i s programem: líčení, poradny výživy, poradny partnerských vztahů a jiných pro Vás zajímavých věcech, tombola a ceny, vouchery  od našich obchodních partnerů.

Zápisné činí 99,- Kč.

Studio – pořadatel MISSIS MODELS

Probuďte v sobě výjimečnou osobnost, nebo podpořte kamarádku, manželku, partnerku, maminku, tchýni a zaplníme mola ženami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *