LODĚ NA VODĚ 2014 – MÓDNÍ PŘEHLÍDKY PAPILLONS & LE CHATON

Royal Trust si Vás dovoluje pozvat na exkluzivní módní přehlídky nejen na hladině řeky Vltavy, které se uskuteční v rámci doprovodného programu jedinečné výstavy LODĚ NA VODĚ.  Celým dnem bude provázet moderátor Josef Melen.

Datum: 26. 4. 2014 od 14:00

Místo: Praha, Rašínovo nábřeží & vyhlídková loď Maria Croon

Návštěvníci se mohou těšit na módní přehlídku společnosti Papillons, a.s., která představí plážovou a wellness kolekci značky Veba home textile a modely z afrického brokátu. Dalším partnerem módní přehlídky je společnost Le Chaton, s.r.o., která představí novou kolekci plavek a spodního prádla pod názvem „Krásné pohodlné a sebevědomé léto s Le Chaton“ PLAVKY značky – Lise Charmel, Magistral, Pain de Sucre, Nicol Olivier; PRÁDLO – Chantal Thomass korzety a prádlo. Základem dokonalého pocitu v plavkách je správná velikost a příjemné doplňky, bez kterých už je to na pláži mnohem složitější – tuto problematiku Vám přiblíží a lépe představí spolu s Josefem Melenem hlavní představitelka společnosti Helena Konarovská, která se tomuto oboru věnuje již 15 let a za tu dobu se stala známou expertkou na dámské poprsí.

 

Jednotlivé modely budou na vodě i na souši prezentovat krásné modelky Dominika Hužvárová, Lucie Zimová, Barbora Lužíková, Kateřina Šonková, a Nikol Novotná, které doplní Jan Havlovič. Modelky budou vycházet z vyhlídkové lodi Maria Croon od společnosti River Trip, odkud bude přistavěno molo až ke břehu Vltavy na Rašínovo nářeží. River Trip disponuje dvěma loděmi Czech boat a Maria Croon, které jsou již pro tuto sezónu připravené Vás svést na vlnách řeky Vltavy a zavést do historického centra města Prahy.

Můžete se těšit:

  • od 14:00 Modely z afrického brokátu a plážová a wellness kolekce od společnosti Papillons
  • od 16:00 Krásné pohodlné a sebevědomé léto s Le Chaton – kolekce plavek a spodního prádla
  • Soutěže o zajímavé ceny

Vstupné v rámci Rašínova nábřeží zdarma.

Hlavním mediálním partnerem módních přehlídek je hudební internetová a lifestylová televize ALL TELEVISION.

Magazím Světem módy společnosti České modelky s.r.o. je mediálním partnerem této akce.

Kontakt:

Ing. Michaela Kirchnerová
Royal Tust, a.s., Marketing Manager
gsm: 732 619 019
e-mail: m.kirchnerova@royaltrust.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *