Kožešina je stále trendy. Jak ji nosit, aby působila luxusně a nevypadala lacině?

Jsou materiály, které se ve světě módního průmyslu blýsknou jen proto, aby se následně odporoučely do zapomnění a nikdy více se již neobjevily. Jiné jsou naopak považovány za stálice, byť o nich někdy není příliš slyšet. Do druhé skupiny bezesporu patří i kontroverzní kožešina. Návrháři ji milují a díky současným zpracovatelským technologiím ji mohou využívat mnohem různoroději než v minulosti. Pokud jste doposud kožešinové mánii nepropadla, napravte to alespoň jedním stylovým kouskem!

Stylové detaily umocní dojem

Podle mnoha odborníků na módu by kožešina neměla chybět v šatníku žádné ženy, byť v podobě decentního detailu, jako je například oblíbený kožešinový límec. Velkou výhodou kožešiny je fakt, že si rozumí s ostatními materiály a vypadá skvěle (téměř) za každé situace. Důkazem je obrovská šíře kožešinového sortimentu – najdete v něm doplňky i regulérní outfity.

 

Kožešinový lem okamžitě rozzáří jinak nudnou zimní bundu či čepici, ale můžete ho použít i jako ozdobu kočárku. V kreativitě se meze nekladou a jistě přijdete na způsob, jak přírodní materiál nápaditě využít. Ale nezapomeňte, že i u kožešiny platí klasická pravidla ohledně sladění barev.

V kurzu jsou (opět) i kabátky

Pokud kožešině nadobro propadnete a neuspokojí vás jen jako doplňkový prvek, pořiďte si kabátek. Moderní modely vypadají úplně jinak než hnědá klasika, která byla za dob totality symbolem luxusu a lepšího postavení ve společnosti. Kožešinová móda je svěží a cenově dostupnější než v minulosti – tak proč se jí bránit?

 

Kabátek o délce do půli stehen můžete nosit třeba s ležérními džínsy. A nezapomeňte celek doplnit zajímavými detaily. Vedle určitě nešlápnete v případě kožené peněženky či kabelky. Synergie kůže a kožešiny je nepřekonatelná!

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *