KOLEKCE VICTORINOX PODZIM/ZIMA 2015 – „ARCHETYPY“

Podzimní kolekce Victorinox, přezdívaná uměleckým ředitelem Christopherem Raburnem ´Archetypy´, je vyrobená ve švýcarských laboratořích z okolí města Ibach, kde se také nachází manufaktura Victorinox. Nová kolekce čerpá inspiraci nejenom z přírodních krás místní malebné krajiny, ale také z vojenských produktů, které se zde vyrábějí. Díky spojení těchto dvou prvků je kolekce laděná do nevšedních barev jako je kadetově modrá, army zelená, vínová či barva slonoviny. Tato paleta je doplňovaná klasickými barvami a vytváří tak pestrou škálu odstínů.

Letošní sezóna je zaměřená především na venkovní oblečení, které vychází z evergreenů minulých let. Funkčnost , design a smysl pro detail, to jsou synonyma pro kolekci podzim/zima. V nabídce je široká škála typů oblečení jako jsou teplé bundy, sportovní saka, dlouhé kabáty, pláštěnky, větrovky a oblíbené parky.

Cover Look 2 - Crop Look 1 - Full Look 3 - FullPodzimní kolekce je zahájena limitovanou edicí, která se vyrábí v malých evropských ateliérech a kombunije italskou plstěnou bavlnu a švýcarské textílie a kůži. Wilhem Blouson je moderní bunda vycházející z klasického vojenského bombra, zatímco Oberland blazer představuje inovaci tradiční důstojnické bundy, a to díky zateplovací vrstvě, trendy koženým kapsám a manžetám. Sonder Peacoat je další moderní interpretace základní výbavy mužského šatníku, která ochrání před zimou. Gallen parka, inspirovaná oblečením švýcarské armády, uzavírá sortiment této limitované edice, která bude mít exkluzivní distribuci ve vlajkových buticích Victorinox.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *