I.N.O.X. PANACORD – MAXIMÁLNÍ FUNKČNOST

Historie značky Victorinox je doslova lemována dobrodružstvími kultovního švýcarského nože. A nyní píše kolekce hodinek I.N.O.X. svou vlastní legendu. Dokonalé proporce. Zkosená luneta. Tři ručky a datumovka. Tak jednoduché a přitom komplexní.

naimakka-555 (640x427)

I.N.O.X. dokonale vystihuje výzvu, kterou si Victorinox Swiss Army vytyčila přijetím 130 klíčových bodů. Hodinky prošly 130 testy odolnosti se vztyčenou vlajkou. Inženýři kalibrovali každý detail hodinek. I.N.O.X. mění hranice a přepisuje pravidla odolnosti. Výsledkem je funkční, vysoce kvalitní výrobek se silnou identitou.

Praktické příslušenství

Outdoorový náramek nyní slaví díky modelu INOX Paracord svůj hodinářský debut. Pyšnící se všemi silnými stránkami kolekce I.N.O.X., model I.N.O.X. Paracord je skutečným předmětem přežití, který je praktický a funkční.

inox_naimakka_1 (640x448)inox_naimakka_2 (640x452)

Outdoorový náramek je originální, inovativní a jedinečný, tkaný z vysoce odolného nylonu.  Exkluzivní pletení, vyvinuté ve spolupráci s Naimakka, skvěle doplňuje hodinky. Náramek paracord může být rozpletnen a poslouží tak mnoha účelům svého nositele a stává se tak ideálním společníkem pro každé dobrodružství a expedici. Sedm vnitřních nylonových vláken může být extrahováno z pláště a využito jako varianta tenčích vzorů nebo upevňovacích prvků.

Hodinky I.N.O.X. Paracord hodinky byly navrženy pro každodenní život plný dobrodružství. Náramek paracord má potenciál být velmi univerzálním nástrojem přežití. V nouzových situacích, mohou být vlákna rozpletena a používána samostatně. Oceníte ho nejen, když si budete potřebovat nahradit tkaničku, ale především v nečekaných situacích, jimž často čelí dobrodruhové a sportovní nadšenci. Paracordem můžete využit jako vlasec, či jako popruh, kterým svážete své kempingové vybavení nebo jako tažným pás pro vaše auto a loď.

Paracord byl původně používaný jako padákové lano. Splňuje extrémně vysoké normy americké armády. Jeho mez pevnosti je 250 kg. Inspirován svazky a přezkami padáků, ručně vyrobený náramek je vybaven speciálním nylonovým pásem vylepšeným o ocelovou smyčku. Posuvný systém usnadňuje zapínání a lze ho velikostně přizpůsobit.

Inox_Naimakka_241727.1_soldat_fond_blanc (2) TIM_241726__000_S1 (2) TIM_241726_1___000_S1

Divoký a robustní styl
Exkluzivní hodinky I.N.O.X. Paracord jsou dodávány ve dvou verzích náramku Naimakka: zelená kamufláž nebo černá. Každý model je dodáván s odnímatelným průhledným chráničem s označením kompasových bodů. Toto vysoce užitečné příslušenství a navigační přístroj zajišťuje, že jsou hodinky odolné proti poškrábání, a dává jim osobitý vzhled. I.N.O.X. Paracord má divoký a robustní styl. Tyto multifunkční a všestranné hodinky skutečným spojencem k přežití, vytvořené vzdorovat všem zvratům přírody. Jejich univerzálnost znamená, že je můžete přizpůsobit požadavkům městského života i života pod širým nebem.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *