Dnes se koná od 14:00 v Praze na Letné demonstrace za demisi vlády Petra Fialy

Demonstrace za DEMISI vlády Č.R. Rozpuštění parlamentu a svobodné volby! PRAHA Letenská pláň 26.3.2022 od 14 hodin. s pochodem na Malostranské náměstí .:Vláda Petra Fialy ztratila důvěru občanů! Od jejího nástupu probíhá vlna snižování životní úrovně! Pandemický zákon dává 3 ministrům diktátorské pravomoci, obchází perlament i soudy!

Chceme důstojně žít odmítáme tolerovat tuto vládu! 26.3 od 14 hodin pořádáme na Letenské pláni demonstraci za odstoupení vlády! Pochodem se přesunemena Malostranské náměstí. Kde do 18 h budeme diskutovat s občany.

Akci bude předcházet protestní jízda Českou republikou! Následující dny budou protesty pokračovat na Malostranském náměstí , případně i dalších místech podpořené jízdami a projevy občanské neposlušnosti až do odstoupení vlády! Zveme všechny spoluobčany zachraňme republiku pro naše děti!

Organizátoři Vyzývají občany, kteří se nemohou zúčastnit v Praze,, k uspořádání vlastních akcí ve stejném termínu a s týmž programem. Kdo má problém s dopravou napište info do diskuze, možná Vás vezme jiný účastník.

Žádáme podnikatele v dopravě, aby událost podpořili vhodným způsobem na příjezdech k Praze .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *