Dnes 11.3.2023 demonstrace proti vládě Petra Fialy

Politická strana Právo Respekt Odbornost (PRO) svolává na sobotu 11. března na pražské Václavské náměstí demonstraci pod heslem Česko proti bídě. Představitelé uskupení to uvedli na tiskové konferenci v Praze. Strana dnes také odeslala vládě dopis s požadavky, které se týkají svobody slova, zahraniční a bezpečnostní politiky či situace v oblasti energetiky.

Požadavky v oblasti svobody slova

V dopise je vláda mimo jiné vyzvána, aby zavedla zákonnou povinnost provozovatelů online sociálních sítí, otevřených veřejnosti, neomezovat svobodu projevu a právo na vyhledávání informací tam zveřejněných, nesměřuje-li takové omezení k ochraně práva člověka na ochranu jeho soukromí. Dále aby upravila pravomoci Rady České televize a Rady Českého rozhlasu tak, aby mohly sankcionovat vedení veřejnoprávních médií v případech, kdy dojde k porušení jejich povinností daných kodexem těchto médií a vedení nezjedná nápravu v čase k tomu určeném a zajistila plnou nezávislost rad veřejnoprávních médií na aktuální politické reprezentaci.

SLEDUJTE dnes, v sobotu 11.3. 2023 na RaptorTV.cz ČESKO PROTI BÍDĚ v od cca 13:30 hod

11.3. 2023 Václavské náměstí, Praha 1

RaptorTV.cz

🇨🇿DEMONSTRACE🇨🇿

👉11.3. v 14:00

VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ 👈

 

🇨🇿Přijďte🇨🇿

A bojujte za budoucnost… svých dětí ! 🇨🇿

Ať se za nás…

nemusí předci

obracet v hrobech ! 🇨🇿👊

 

Republika je NAŠE! Nepatří ani EU, ani USA, ani NATO ani WEF, ani WHO a řídit se bude z Prahy, nikoliv z Kyjeva, Bruselu nebo Washingtonu. Jsme Češi a stavíme se za svojí zem. Za naše rodiny, za naše děti, za naší kulturu, A budoucnost ! 🇨🇿

PÁR DOBRÝCH DOPORUČENÍ

Oblečení: Zvolte pohodlné a vhodné oblečení na počasí. Mějte na paměti, že demonstrace mohou být fyzicky náročné, takže volte oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně a můžete snadno pohybovat.

Plakáty a transparenty: Vytvořte si vlastní plakáty a transparenty s výzvami a slogany proti bídě. Můžete také použít výroky z aktuálních zpráv nebo citáty známých osobností.

Voda a jídlo: Připravte si dostatečné množství vody a jídla, abyste se udrželi v kondici během celé demonstrace. Můžete mít také s sebou drobné občerstvení, jako jsou sušenky, energetické tyčinky apod.

Ochrana: Mějte na paměti, že na demonstraci může dojít k násilným střetům, a proto se chráníte ochrannými brýlemi, respirátorem, rukavicemi a jinými ochrannými pomůckami. Pokud se plánuje pokojná demonstrace, může být takovéto vybavení zbytečné.

Mapa a mobilní telefon: Mějte s sebou mapu a mobilní telefon, abyste se v případě potřeby mohli spojit s ostatními účastníky demonstrace nebo s úřady.

Dodržujte pravidla: Respektujte zákony a pravidla, ať už se jedná o pořadatele demonstrace nebo o zákony dané zemí. Pokud se situace vymkne kontrole, opusťte místo demonstrace.

🇨🇿🇨🇿🇨🇿

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *