Demonstraci označil premiér Fiala a některá média příslušníci proukrajinské pěti-slepenecké kolony za prokremelskou

Demonstraci označil premiér Fiala a některá média příslušníci proukrajinské pěti-slepenecké kolony za prokremelskou včetně demonstrujících, kteří údajně nevěděli kdo demonstrací pořádá, kdo tam bude a že chtějí demisi vlády Petra Fialy.

Je úplně jedno kdo demonstraci proti stávající proukrajinské pěti-slepenecké kolony alias koalici svolal, protože občané České republiky jsou s vládou Fialy krajně nespokojeni a žádají demisi této proukrajinské a probruselské vlády.

Fiala nyni vysílá signály, že domluvil spolupráci s Polskem na stavbě plynovodu za xy let, to už ani on dávno nebude vládnout.

Lidé již slibům vlády nevěří, mají termin do 25.9.2022, aby podali demisi.

Česká vláda pětikoalice, vedená premiérem Petrem Fialou, se svěřenému mandátu zpronevěřila svým dlouhodobě apriori nesmiřitelným postojem k Rusku, svými vědomě nepřátelskými kroky, svou válečnickou rétorikou, svými smyšlenkami o Vrběticích, vyhošťováním diplomatů, mařením hledání konstruktivního a konsensuálního řešení, posíláním dělostřeleckých granátů do oblasti konfliktu a podněcováním útočné války Ukrajiny proti obyvatelům Donbasu a vtahováním ČR do této války.

Čím dál více se pětikoalice zpronevěřuje svému mandátu viditelným zanedbáváním svých povinností péče o zájmy občanů vlastní země, se současným zjevným upřednostňováním zájmů nějakých jiných, třetích zemí, stran, skupin a osob.

Kroky vlády působí tak, jako by zastupovala nikoli občany České republiky, ale kohosi dočista jiného. Vláda posílá do konfliktu zbraně, hovoří o vyslání českých vojáků, o mobilizaci, o zapojení České republiky do válečného konfkliktu a šíří kolem sebe nenávist, zlobu a zášť. Není podstatné zda tak vláda činí z důvodů zištných, svého osobního vnitřního přesvědčení a nebo z důvodu potřeby splatit nějaký osobní závazek, třeba za velmi nestandartní způsob zvolení do vládních funkcí. Podstatné je jen to, že činnost vlády Petra Fialy škodí oprávněným zájmům lidu České republiky.

Vice na www.petice.com

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *