Co jsou to živé figuríny?

Vlastníte nebo provozujete butik s oblečením, který si zakládá na kvalitě a stylu?
Přemýšlíte, jak přitáhnout oči zákaznic v záplavě obchodů a křiklavých billboardů právě k vaší výloze?
Největší chybou malých a středních podnikatelů je, že napodobují marketing velkých konkurentů.

Základem úspěchu je propracovaný design korespondující se stylem prodávaného zboží, nápaditý outfit doplněný stylovými doplňky a také dobře vypadající figuríny, na nichž se budou módní kreace správně vyjímat a díky nimž si zákaznice snadno představí, jak by ona sama mohla ve vyhlédnutém kousku vypadat.

Novinkou nejen na evropském trhu jsou živé manekýny, jejich dokonalé křivky a vnadné siluety. Společnost České modelky s.r.o. zajišťuje živé figuríny.

  • zvyšte obrat vaší firmy
  • náskok před konkurencí
  • každé 2 hodiny ve výloze jiné oblečení
  • akraktivní výloha, která si získá pozornost
  • další možnost pro vás k získání nových zákazníků
  • zajistíme kdekoliv v republice
  • vyzkoušejte a zvyšte zisky vaší firmy

Pokud takovou živou figurínu nápaditě oblečete, bude vaše výloha pro kolemjdoucí nejen zajímavou podívanou, ale také inspirací, jak se dá vaše zboží kombinovat.Myslete na to, že emoce jsou to, co prodává. Výloha by tedy měla mít určitou atmosféru a vyvolávat pocity nebo náladu, s níž se mohou lidé ztotožnit. Právě to je klíčem k úspěchu a potažmo také prodeji. Pouze nudně rozvěšené kousky oblečení již dnes nikoho neosloví, zkuste být hraví a kreativní!

Vaše výloha by měla něco vyjadřovat nebo ztvárňovat, bořit módní tabu a být odvážná. Právě díky vaší výloze můžete zákaznice přinutit přemýšlet o tom, zda neobléknou k letním minišatům vysoké kozačky, či navrstvit na sebe haleny a tílka různých stylů a vzorů. Ne každá zákaznice ráda tráví dlouhé hodiny u skříně a zrcadla a přemýšlí o vhodné módní kreaci. Pokud jste schopni nabídnout klientce kompletní originální outfit, ušetříte jí spoustu času a energie. Odměnou vám pak bude vyšší útrata, neboť si spokojená zákaznice odnese z vašeho obchodu hned několik věcí namísto jedné.

Více informací na www.zivefiguriny.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *