Známe finalistky soutěže MISS PRIMA KŘIVKY 2015

Oficiální fotografie finalistek již 3. ročníku MISS Prima křivky jsou na světě! 

Misslogo-3

Finalistky si focení náramně užívaly. Pečovalo se o ně jako o princezny. Salón Ever Pretty jim poskytnul na focení nádherné šaty a Chartage neméně krásné šperky, které celek doplnily a podtrhly krásu všech modelů. Teď můžete překrásné fotografie finalistek letošního ročníku obdivovat i vy.

finalistky-MISS-Prima-krivky-2015_net_ finalistky-MISS-Prima-krivky-2015_net

Focení finalistek probíhalo v naprosté harmonii a dobré atmosféře, kterou fotograf Petr Kurečka vždy umí vytvořit. Ženy a dívky byly uvolněné a nikdo by netipoval, že některé z nich stojí před profesionálním fotografem poprvé v životě. „Snažil jsem se zachytit nejen půvab, ale hlavně osobnost a energii, která z každé finalistky přirozeně vycházela“, říká uznávaný fotograf a autor kalendáře Proměny Petr Kurečka.

A jak hodnotily focení a posléze oficiální fotografie finalistky? „Skvelá práca na vysokej úrovni. Top!!! Profesionálne! Ešte raz veľké ďakujem Peter Kurečka a make-up artist Ivete Duong!“ píše například finalistka ze Slovenska Simona Hodálová. Nutno podtknout, že do letošního ročníku se probojovaly do finálové dvanáctky rovnou 3 Slovenky! „Fakt dokonalost, furt na to koukám!“, tak na Facebooku komentuje fotografie finalistka Kristýna Kutílková.

 A další skvělá zpráva pro všechny oblé ženy!

 AMERICKÁ TV SHOW – THE FASHION HERO ČEKÁ NA VÍTĚZKU MISS PRIMA KŘIVKY!

The Fashion Hero se spojila se soutěží MISS Prima křivky! Je to jedinečná příležitost pro České finalistky soutěže MISS Prima křivky účastnit se unikátní americké TV Show, otevřít tak bránu svému úspěchu a stát se hvězdou této americké televizní soutěže. Pro tento ročník pojede Českou republiku reprezentovat vítězka loňského ročníku – Pavla Procházková. Další ročník pak jedna z finalistek letošního ročníku.

A co má tento americké projekt společného se soutěží MISS Prima křivky? Mnohé. Především přesvědčení, že krásu nedefinuje konfekční velikost. Tento projekt vznikl v Americe, kde mnoho žen a dívek touží po tom být modelkou, ale nemohou, protože nesplňují tzv. parametry pro modeling, tj. 90-60-90. Ovšem módu nosíme všichni, většina žen na světě nesplňuje velikost 34 a i přesto chodí módně oblečena. Tým The Fashion Hero se rozhodl navždy změnit módní průmysl a dát prostor všem ženám, opravdovým ženám a reagovali na to i návrháři značek, které módu vyrábějí. I ti pochopili, že jejich produkty jsou určené pro všechny, bez rozdílu věku, velikosti, náboženství, výšky, barvy pleti… a proto tu je The Fashion Hero. Tam se může módní hvězdou stát kdokoliv, neexistují omezení pro to, stát se tváří módní značky. Jediné, co je třeba, je zaujmout porotu svou krásou a osobností, ostatní není důležité.

Nyní čeká finalistky první velmi náročné soustředění, které bude probíhat od 26.6. do 28.6. ve Ski areálu Monínec a soutěžící krásky zde natočí své oficiální medailonky v režii Jana Balčíka.

Finalistky MISS Prima křivky 2015

1. Romana Rohlíčková
1-Romana-Rohlickova_net
2. Lenka Weinerová
2-Lenka-Weinerova_net
3. Salma Vondrová
3-Salma-Vondrova_net
4. Kateřina Sadílková
4-Katerina-Sadilkova_net
5. Kristýna Machavová
5-Kristyna-Machavova_net
6. Kristýna Kutílková
6-Kristyna-Kutilkova_net
7. Simona Hodálová
7-Simona-Hodalova_net
8. Nina Šarkozyová
8-Nina-Sarkozyova_net
9. Renáta Soukupová
9-Renata-Soukupova_net
10. Jana Halašková
10-Jana-Halaskova_net
11. Lucie Petrová
11-Lucie-Petrova_net
12. Jaromíra Polednová
12-Jaromira-Polednova_net

Finále proběhne 15. 9. v divadle Broadway.

Photo Copyright © Petr Kurečka, zdroj: www.krasnebaculky.cz

www.primakrivky.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *