ZDRAVÁ STŘEVA JAKO ZÁKLAD FUNGUJÍCÍ IMUNITY

Imunitní systém je základním kamenem našeho organismu. Nejen, že nás v zimě chrání před zákeřnými virózami a bakteriálními onemocněními, drží také dohled nad našimi buňkami a tkáněmi. Přestože je pro nás stabilní imunita tolik důležitá, stále častěji se setkáváme s opakovaným oslabením. Příčinu lze přitom snadno napravit.

Věděli jste, že je imunitní systém ovlivňován činností našich střev? Kromě toho, že se střeva podílí na vylučování nepotřebných zbytků, vytváří také střevní bakterie. Ty se starají o co nejdůkladnější trávení a zároveň nás chrání před škodlivými mikroorganismy a patogeny, čímž podporují imunitu. Při narušení střevní mikroflóry mohou nastat potíže v podobě zácpy, průjmu, nadýmání či závažného přemnožení škodlivých bakterií.

Střeva jsou ze všeho nejvíce ovlivňována naším živtoním stylem. Nedostatek pohybu, nezdravá strava s malým obsahem vlákniny a velkým množstvím chemických konzervantů či nepravidelné stravování může mít na jejich funkci velmi nepříznivý dopad. Kromě vyhýbání se nezdravým potravinám bychom do svého jídelníčku měli zařadit probiotika – živé organismy, jež jsou za normálních okolností v našem těle přítomny. Nalézt je můžeme třeba v kysaném zelí, kefírech či bílých jogurtech s živými bakteriálními kulturami. Na trhu jsou však dostupné i účinné potravinové doplňky, jako třeba GS Laktobacily Forte 21 obsahující životaschopné organismy z 9 důležitých bakteriálních kmenů. Ty jsou zpracovány šetrnou technologií BIO-SUPPORT, která jim zaručuje ochranu před žaludeční kyselostí a tím i jejich efektivní působení ve střevech.

K narušení střevní mikroflóry může dojít i během užívání antibiotik, která kromě bakterií ničí i všechny ostatní organismy. Ve střevech se následně množí kvasinky a plísně, s nimiž se naše tělo špatně vypořádává. Proto je i v případě léčby antibiotiky vhodné zvýšit příjem probiotických potravin či užívat speciální doplňky stravy, jako je například GS Laktobacily Antibio 40. Tento komplex laktobacilů a bifidobakterií obsahuje v denní dávce až 40 miliard odolných mikroorganismů. Jeho složení je navíc obohaceno o selen – důležitý antioxidant chránící buňky před škodlivými látkami.

 

POSILTE IMUNITU I ZAŽÍVÁNÍ S DOPLŇKEM STRAVY

GS LAKTOBACILY

 

Věděli jste, že imunitní systém přímo závisí na činnosti vašich střev? Prospěšné střevní bakterie, které jsou za normálních okolností v našem těle přítomny, se starají o důkladné trávení potravy a zároveň působí i jako ochrana před škodlivými mikroorganismy a patogeny. Je-li však střevní mikroflóra narušena – například vlivem nezdravého životního stylu či užívání antibiotik – může kromě zácpy či průjmu dojít i k přemnožení škodlivých bakterií, kvasinek a plísní, jež má často vážné následky. Chcete-li svou imunitu posílit a vyvarovat se nepříjemných zdravotních komplikací, vsaďte na probiotické potraviny, jako je kysané zelí, kefíry či bílé jogurty s živými kulturami. Jako prevence i při aktuálním užívání antibiotik je taktéž vhodné začít s užíváním výživových doplňků. GS Laktobacily, obsahující životaschopné organismy z 9 důležitých bakteriálních kmenů, působí díky technologii BIO-SUPPORT efektivně přímo ve střevech a rychle vás vrátí do formy!

 

 

GS Laktobacily FORTE 21

doplněk stravy

60+20 kapslí

doporučená cena: 412 Kč

 

 

 

GS Laktobacily ANTIBIO 40

doplněk stravy

10 kapslí

doporučená cena: 99 Kč

 

 

 

 

Více informací se dozvíte na www.gsklub.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *