UDĚLEJTE NĚCO PRO SVÉ VLASY A NEHTY, SOUTĚŽTE S NÁMI O TOBOLKY FORCAPIL®!

forcapil 180 3DTobolky FORCAPIL®, které vyvinul profesionální tým odborníků z laboratoří Arkopharma, jsou doplňkem stravy, který vašim vlasům i nehtům dodá všechny potřebné živiny. Mezi ty nejcennější patří L –cystin, L-metionin, aminokyseliny obsahující síru, vitamíny skupiny B, minerály spolu se zinkem a biotinem. Je to právě L-cystin, L-metionin v kombinaci společně se zinkem a biotinem kteří v případě zdravých pramenů hrají hlavní roli: jednou ze složek vlasů je totiž keratin, protein, který jim dodává pružnost, pevnost a lesk. Keratin je syntetizovaný z aminokyselin obsahujících síru prostřednictvím působení zinku a vitamínů skupiny B. Pokud L-cystin a L-metionin tělu chybí, začne se tento nedostatek v první vlně projevovat právě poškozením vlasů a nehtů. Není nic snažšího, než jim obě látky dodat ve formě doplňku stravy Forcapil®.

Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a vyhrajte 3x balíček Forcapil®.

Jaká je doporučená doba užívání tobolek Forcapil® pro dosažení přirozeného a krásného vzhledu vašich vlasů?

a) 1-2 měsíce

b) 3-4 měsíce

c) 4-6 měsíců

Soutěž byla ukončena, vítězové byli kontaktováni emailem.

Principem soutěže je správně odpovědět na soutěžní otázku. Odpověď ve formátu “a”, “b”, nebo “c” zasílejte na e-mail soutez@svetemmody.cz – do předmětu prosím uveďte “Soutěž Forcapil”.

E-maily se správnými odpověďmi je možné zasílat do 1. 9. 2016. Začátkem září 2016 budou vylosováni tři výherci, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku. Výherce budeme kontaktovat emailem.

Nápovědu hledejte zde.

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *