Tvář Scarlett 2016

Dne 23.4.2016 proběhne v Pardubicích v Domě techniky finále soutěže Tvář Scarlett 2016.

Tato soutěž hledá zajímavou dívku či ženu, která bude po dobu jednoho roku reprezentovat Klub žen Scarlett, který provozuje právě agenturu Scarlett Models, jež je pořadatelem soutěže. Soutěžící nejsou omezeny svou výškou, mírami či stavem.

V průběhu finále bude k vidění několik módních přehlídek, mimo jiné šaty značky Every-Pretty a Eny Ateliéru. Diváci budou moci obdivovat krásné finalistky při promenádě v plavkách, které pro tuto soutěž poskytne obchod Oáza, který je výhradním zástupce značky LITEX. V průběhu večera se také hosté mohou těšit na pěvecké vystoupení zpěvačky Jany Kociánové a samozřejmě další doprovodný program.

Finalistky soutěže získají opět hodnotné dary od partnerů soutěže, exkluzivní smlouvu s agenturou Scarlett Models a samozřejmě nevšední zážitek.

Soutěžící mohou bojovat o tituly Tvář Scarlett 2016, Tvář Internetu 2016, Tvář Diváků 2016 a nově také o titul Scarlett Silueta a Tvář Generálního partnera.

Část z prodeje vstupenek na tento galavečer bude věnován opět Terezce Vargové z Chrudimi na její léčbu následků léčby ongologického onemocnění. Terezku Klub žen Scarlett a agentura Scarlett Models podporuje dlouhodobě a již přispěl na její léčbu několika tisíci korun.

Letošní ročník získal mediální podporu Týdeníku Pernštejn, TV Prima, SvětemMódy.cz a České Modelky s.r.o., což napovídá, že finálový večer bude stát za to.

         Těšíme se již nyní na viděnou 23.4.2016 od 18:00 v Domě techniky v Pardubicích.

LOGO SCARLETT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *