Přihlaš se do soutěže Miss Prima Křivky 2016!

Staňte se MISS Prima křivky 2016. Krásné ženy a dívky s velikostí 42 a více, na www.primakrivky.cz máte stále ještě možnost vyplnit a poslat přihlášku. Na všechny se těšíme při castingu 26.3. v restauraci U Kroužků od 11:00.

JAK CASTING PROBÍHÁ?
Nemusíte se ničeho bát! Chceme vás poznat osobně. Vidět vaše charisma. Slyšet váš hlas, a to jak se vyjadřujete. Chceme vědět jaké máte záliby a talenty, kterými byste chtěla oslnit zhruba 16 člennou porotu při finálovém večeru 20.9.2016, v divadle Broadway. Jediná podmínka naší soutěže je, že musíte mít konfekční velikost minimálně 42. Neřešíme jestli máte děti, jste studentka či pracující. Neřešíme ani to jak jste vysoká.
POZOR!
Nečekejte, prosím, potvrzující email, po vyplnění a odeslání přihlášky. Denně nám jich chodí opravdu hodně a není v našich silách všem jednotlivě odpovídat. Pokud jste odeslaly přihlášku, jste srdečně vítány a těšíme se na vás.
Provozní poplatek je pouhých 200,- Kč. Oblečení vkusné. Nezahalujte své křivky do neforemných pytlů a nebojte se barev. Přijďte vkusně, ale žensky oblečené.

Odkaz na přihlášku:
http://primakrivky.cz/prihlaska-na-miss/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *