Představení finalistek Tvář Scarlett 2019

Dne 27. října se konalo semifinále již pátého ročníku TVÁŘ SCARLETT, jediné soutěže krásy v České republice, která nehledí na míry a váhu žen a je určená soutěžícím každého věku.

 

Semifinálový večer TVÁŘ SCARLETT 2019 se uskutečnil v Sezemickém domě nedaleko Pardubic. Během akce se představilo celkem 29 semifinalistek, jejichž postup už byl malým vítězstvím, neboť dívky byly vybrány z celkem 286 přihlášených soutěžících.

Z 29 semifinalistek porota vybrala 11 finalistek, které vám níže představujeme:

 

Celovečerní program zpestřila barmanská show v podání Petra Hurty, dále ochutnávka vína Oldřicha Bujnocha a samozřejmě módní přehlídka plavek, taky podzimní a zimní kolekce oblečení značky Pelerin, kterou doplnily šperky Pierre Lang.

 

Tvář Scarlett svými akcemi opět podporuje Terku Vargovou v jejím nelehkém životě. I vy můžete tuto slečnu podpořit příspěvkem.

Do odborné poroty semifinálového večera usedlo mnoho známých tváří. Dívky hodnotila například Karolína Hrubešová, výživová poradkyně a především autorka bestselleru Nebojte se jíst – a hubnout!, dále modelka a choreografka Petra Borůvková. Nechyběli ani zástupci partnerů soutěže. V rámci značky Pelerin zasedla do křesla porotců přímo majitelka Adéla Hladíková. V čele mediálních partnerů přijala pozvání zástupkyně společnosti České modelky s.r.o., svetemmody.cz a Be Mad Michaela Alexandra Drtinová. Soutěžící se na semifinále mohli setkat taky s vítězkami předchozího ročníku, s Kristýnou Kutílkovou a Janou Kůtovou.

Zajímá vás, jak si povedou vybrané finalistky? Udělejte si čas 20. dubna 2019 a přijďte zhodnotit, zda se Tváří Scarlett 2019 stane ta pravá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *