Pavel Bém bude hostem pořadu Sex, drogy, dance. Hovořit bude o drogách !

Internetové SEEJAY RADIO, které vysílá i v DAB, už příští úterý 19. listopadu odvysílá pořad Sex, drogy, dance, ve kterém se jako host objeví bývalý primátor hlavního města Prahy – Pavel Bém. Ten se jako lékař a psychiatr už roky zaobírá drogovou problematikou, a proto se přijde se svými zkušenostmi podělit i do éteru.

Pořad Sex, drogy, dance si klade za cíl informovat a poukazovat na to, s čím se současná mladá generace potýká a stejně tak ukázat spojitost s hudbou a taneční scénou, která byla, je a vždy bude s různými návykovými látkami a sexem spjata. Pořad Sex, drogy, dance je moderní parafrází na notoricky známé Sex, drogy, rokenrol.

SDD-1

„Cílem Sex, drogy, dance není mladé vystrašit. Jde nám o to ukázat tuto problematiku z různých úhlů pohledu a hlavně odlehčenou formou. Důležité přitom je, abychom našim posluchačům, kteří s podobnými problémy bojují, také zvyšovali sebevědomí. V případě, že si budou sami sebe víc vážit a věřit si, je menší pravděpodobnost, že se zapletou do problémů s drogami či alkoholem,“ uvedla Alena Ratajová, iniciátorka celého projektu.

 

Doposud se v relaci jako host objevila Lucie Šídová z organizace Rozkoš bez rizika či Jarmila Greplová z poradny Život bez cigaret. Kromě rozhlasového vysílání se však moderátoři vydávají i do terénu, konkrétně na základní a střední školy, kde debatují s mladými lidmi o možných rizicích spojených s užíváním návykových látek či sexem.

 

Pořad Sex, drogy, dance vysílá SEEJAY RADIO každé úterý od 22:00 do 24:00. Moderátoři jsou Patrik Pašek, David Kuchař, Jana Popelková a Alena Ratajová. Jeho vznik a fungování podpořili Klinika adiktologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze a značka Axe .

SeeJay Radio - logoWebsite: www.seejay.cz
Live stream: play.seejay.cz
FB site: www.facebook.com/seejayradio

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *