Partneři

 

2012-06-11-10-50-44-znacka-bijoux_epsZnačka Bijoux & Bijoux Exclusive je typickým módním guru v oblasti blýskavých šperků na českém i zahraničním trhu.
1480001e57Společnost vyrábějící a distribující především kapesní a kuchyňské nože,hodinky, zavazadla, oblečení a parfémy.
deersczlogo Jelení šperky Kamily Písaříkové.
images (1)Veletrhy Brno, organizátor nejrůznějších společenských akcí a veletrhů
1468633_452924518146883_251713426_a Pracovní portál pro modelky a hostesky
images (2)Seznamovací agentura
images (4)Největší výstava panenek Barbie, Monster High a autíček
imagesZnačka BOGNER, dokazuje své prvenství ve světě módy a sportu, zvláště pak je na první příčce v kvalitní lyžařské módě. Značka je dlouhodobým lídrem vynikajících sportovních kolekcí inspirovanými nejnovějšími módními trendy, důraz klade na sportovní funkčnost a módu.
LogoRádio, u kterého se nikdy nebudete nudit.
SeeJay-Radio-logo
SeeJay Radio je internetová digitální hudební stanice profilovaná čistě na taneční muziku.

 

logoEshop Trenyrkarna.cz přináší nejširší sortiment zejména pánského spodního prádla a to i toho, které jinde jen tak nenajdete.
logo1Nápad stvořit skládací baleríny Redfoot se zrodil v hlavě v roce 2005 angličanovi Stevnovi Smithovi – majiteli společnosti na výrobu obuvi, který byl inspirován jeho ženou a jejími přáteli, kteří si sťežovali na neutíchající bolesti nohou vždy, když se ráno vraceli domů po každé párty.
Logo-Luxusní-dorty-chocolateLuxusni-dorty.cz nabízí luxusní dorty na zakázku, mini dortíky, perníčky, macarons – makaronky, cake pops – lízátka, cookies – sušenky, cupcakes, které lahodí nejen Vaší chuti, ale i Vašemu oku a zanechají krásnou chuťovou vzpomínku!
stažený soubor (1)Světově známá kosmetika s dlouhou tradicí
stažený soubor (2)Široká nabídka zájezdů na nákupy
stažený souborHögl je jedním z největších evropských výrobců kvalitní stylové obuvi, bot, kabelek a doplňků.
Untitled 1Salon For-All funguje již od roku 1992 a klientům nabízí profesionální péči o vlasy a individuální přístup. Kadeřnice svoji profesionalitu jednoznačně dokazují výsledky nejrůznějších soutěží nebo držením certifikátů značky REDKEN. Tak jako značka REDKEN reprezentuje špičkové produkty v oblasti vlasové péče, tak reprezentují naši kadeřníci svoji práci. Salon For-All také nabízí svým klientům kvalitní solária a masáže.
Untitled 2Internetový obchod, který prodává profesionální, kvalitní vlasovou a pleťovou kosmetiku. Nabízí šampony, kondicionéry, vlasové masky, stylingové přípravky, pleťovou a tělovou kosmetiku, profesionální fény, žehličky a kulmy na vlasy, hřebeny a kartáče.
Untitled-4-300x105Zdravé víno
Untitled 3Klinika plastické chirurgie v Ústí nad Labem byla založena v roce 1993 původně v jiném objektu, nyní od roku 2151 sídlí v nové budově v centru města, kde bylo celé podlaží komponováno a vybudováno jako originální zdravotnické pracoviště dle nejmodernějších světových trendů.
vykupto_podkolenky_hlavniSpolečnost, která byla založena v České republice s cílem vyrábět dlouhé ponožky s proužky, které byly velmi oblíbené v Americe už od 60.let. Můžeme je nosit vytažené, shrnuté, nebo i vrstvené na sobě. Hodí se k sukni, kraťasům, šatům, ale i na legíny či jeansy. S ponožkami Coolsocks si vytvoříte jedinečný styl, jejich barevnosti a užití se nekladou meze a věříme, že se stanou i Vašim oblíbeným doplňkem.
world_of_beauty_and_spa_logo_neu_7962Největší mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu v ČR
makabelyZprostředkování prodeje veškerého elektromateriálu
rdeInženýrská činnost ve stavebnictví. Společnost byla založena v r. 1991 a do současné doby zajišťuje komplexní stavební inženýring od investičního záměru stavby až po její kolaudaci.Společnost spolupracuje s řadou významných realitních, projekčních a realizačních firem. Vlastní kapacitou provádíme rekonstrukce bytů, rodinných domů, kanceláří, obchodů apod.
20138110165073412Dvě Tváře ženy – putovní výstava ze soukromých sbírek Mileny Drtinové
fototestyProfesionální ateliérové fototesty pro modelky/hostesky
23111_logo--mmf130x40Prodejce deštníků
101543o_logo_INTERBEAUTYpraha
Mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE je bezesporu jedním z nejvýznamnějším odborným kosmetickým veletrhem v České republice. Je zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku a modelaci postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. Veletrh se koná ve dvou termínech.
images (3)Mezinárodní reklamní a modelingová agentura – provozovatel portálu Světem Módy
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *