Novým partnerem soutěže Miss Plus Size modelky ČR 2024 se stal e-shop www.eshopprobaculky.cz, specializující se na oblečení větších velikostí.

Novým partnerem soutěže Miss Plus Size modelky ČR 2024 se stal e-shop www.eshopprobaculky.cz, který se specializuje na oblečení větších velikostí.

Eshop pro baculky – to je bohatá nabídka oblečení větších velikostí z kvalitních materiálů vlastní výroby ušitých podle našich designerů. Eshop pro baculky nabízí oblečení pro horké dny, výlety, dovolené i společenské události. Šaty, trika, košile, tuniky, kalhoty, kostýmy a mnohé další pro všechny věkové kategorie.

 

 Jsme již 11 let na trhu, máme rychlé dodací lhůty do 48 hodin, nabízíme možnost vrácení zboží do 14 dnů a naším hlavním cílem je spokojený zákazník.

Společnost JLV GROUP S.R.O. provozující e-shop www.eshopprobaculky.cz věnuje ceny pro vítězky soutěže, ve formě voucherů:

  1. místo: Voucher v hodnotě 5000 Kč pro vítězku na nákup v e-shopu www.eshopprobaculky.cz
  2. místo: Voucher v hodnotě 3000 Kč na nákup v e-shopu www.eshopprobaculky.cz
  3. místo: Voucher v hodnotě 2000 Kč na nákup v e-shopu www.eshopprobaculky.cz
I pro vás máme tu správnou velikost. Prozkoumejte naši nabídku a nechte se inspirovat našim doporučením, více na www.eshopprobaculky.cz
Více informací o soutěži Miss Plus Size modelky ČR na www.plussizemodelky.cz/miss

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *