Deers: LUXUSNĚ TŘPYTIVÉ ŠPERKY JELÍNKŮ

Deers představuje novou kolekci pro podzim a zimu 2013 ve třech samostatných liniích:

 Luxury Deers, Magic Deers and Princess Deers.

 

Pro linii LUXURY DEERS je příznačné použití luxusních prvků a komponentů jako jsou říční perly i polodrahokamy na ručně tvořených náhrdelnících inspirovaných klasicky elegantním světem výrazných a přesto jednoduchých šperků.

 MAGIC DEERS sází na jednoduchost a barevnou sladěnost v kombinaci tón v tónu. Hlavním druhem jelínka jsou klasické velké brože v odstínech béžové a zlaté, brože na květině i čelenky.

PRINCESS DEERS potěší každou ženu, která ráda sní. Nový druh jelínka princezna se již nyní těší velké oblibě u zákaznic a činí tak jelínky DEERS perfektním doplňkem pro každou příležitost.

image004

MAGIC DEERS

image006

LUXURY DEERS

image008

PRINCESS DEERS

image011

Deers spolupráce s nadačním fondem Pink Bubble

U nás v Deers rádi pomáháme. Za sebou máme již několik úspěšných spoluprací s neziskovými organizacemi. Pro letošní podzim jsme se spojili s nadačním fondem Pink Bubble, který pomáhá mladým lidem v boji s rakovinou a následným začleněním se do života.

Vznikla tak kolekce Deers for Pink Bubble která je elegantní, v barvách šedivo-růžové s designy koleček a kruhů, které vycházejí z loga Pink Bubble. Spolupráce začíná 1.10.2013, kdy se na stránkách Deers.cz objeví k prodeji tito limitovaní jelínci.

Z každého prodaného jelínka z této kolekce schováme výtěžek, za který následně zařídíme náctiletým pacientům kreativní zážitek, který jim psychicky pomůže při rekonvalescenci.

 KDO JSOU DEERS?

Šperky s jelínky jsou v prodeji od roku 2005. Od konce roku 2009 Kamila Písaříková založila značku Deers, pod kterou navrhuje a tvoří.

 Značka je chráněna autorským zákonem.

KAŽDÝ JELEN JE ORIGINÁL, každý je precizně ručně zpracován, má své jméno a je v prodeji i s náhradními díly.

Brože, luxusní náhrdelníky, přívěsky, čelenky, náušnice, prstýnky, to vše najdete pod značkou Deers.  Exkluzivitou je ŘÁD TŘPYTIVÉHO JELÍNKA a limitovaná edice autorských kabelek s jelenem Envelope Dara bags for Deers.

 Uzavřeli jsme smlouvu se značkou Swarovski, která nám udělila certifikát

Made With Swarovski® Elements

 Šperky jelínků Deers si za svou dobu co existují získaly mnoho fanynek a fanoušků, kteří stále častěji doplňují svá jelení stáda. Osvětu dělají u nás v České Republice i za hranicemi.

Značka Deers se představila na Designbloku 2010 i 2011. V září 2011 prezentovala své šperky Kamila Písaříková  v Bruselu v Pražském Domě. Stádečka šperků s jelínky Deers.cz putovala skoro do celé Evropy i mimo ni. Zákaznice si jelínky oblíbily například v Japonsku, Americe, Mexiku.

V prosinci 2011 představila autorka Kamila Písaříková svůj první koncept

Deers pop-up shop.

V České Republice patří mezi zákaznice Deers i známé tváře. Šperky s jelínky Deers.cz nosí například Chantal Poullain, Eliška Kaplicky, Zuzana Stivínová, Míša Maurerová, Eliška Balzerová.

Loni se jelínci Deers představili i na Olympiádě v Londýně a nosí je tak i Bára Špotáková, Petra Kvitová a Štěpánka Hilgertová.

 Svůj Řád třpytivého jelínka vlastní i Madeleine Albright, pro kterou byl speciálně vytvořen na míru při jejím křtu knihy Tajná řeč broží v roce 2010.

 Každý půlrok vznikají ucelené kolekce, které mají jednotný charakter, specifické barvy a zdobení. Designové kolekce jsou vytvářeny speciálně i pro jednotlivé fashion obchody dle tématu či stylu daného obchodu či značky.

 Loni na jaře vznikl první jelínkový e-shop www.deers.cz/eshop kde zákaznice najdou každý týden nové šperky z kolekcí, úplné novinky a luxusní exkluzivity, které existují pouze v jednom kuse.

 V ateliéru v Praze na Vinohradech najdete i showroom,  kde je v prodeji i k prohlédnutí vždy aktuální kolekce.

 Aktivní je značka Deers také na sociálních sítích. Početné fanynky má na Facebooku, kde jejich počet přesáhl 8tis, Instagram, Twitter i Pinterest mají jelínci Deers také rádi.

 Šperky jelínků DEERS jsou v prodeji v těchto kamenných shopech:

ABC Art and Books, Galerie Gask, Julius fashion shop, La Femme Mimi, Perlová 4, Pour Pour, Mata hari, Debut Gallery, Tribu, Design Hotel Romantick

image002

Zdroj: deers.cz

logo..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *