BIO kadeřnictví v Praze! Udržujte si zdravé a krásné vlasy.

Kadeřnice z Prahy Eva Víšková nabízí kompletní kadeřnické služby na vysoké úrovni – Dámské, pánské, dětské střihy.

Barvení vlasů, melírování, ombré, balayage, vyhlazování kudrnatých a krepatých vlasů, společenské a svatební účesy, masáže vlasové pokožky, speciální vlasové kůry a zábaly. Trvalá ondulace, poradenství a odbornou konzultaci v péči o vlasy a vlasovou pokožku.  Prodej vlasové kosmetiky Previa a pH.

Zdarma občerstvení a připojení k WiFi. Možnost platby kartou.

Ráda vám poradí s výběrem účesu, barvou i vlasovou hygienou. Také se věnuje Trichologii a firecuru. Její práce je jejím koníčkem a její přání je, aby každá žena měla krásné a zdravé vlasy.

Kadeřnictní se nachází na adrese: Blanická 772/6, Praha 2, Vinohrady

Objednat se můžete na tel. 606 689 600
Více informací na www.zdraveakrasnevlasy.cz

Vlasová péče zahrnuje:

Zdravé a krásné vlasy s Previí - Eva Víšková kadeřnice BIO Kadeřnictví Praha 2

Vlasový botox

VLASOVÝ BOTOX – léčba proti stárnutí vlasů

– speciální léčba založena na složení molekul, které pronikají hluboko do kortexu s cílem obnovit a napravit strukturu vlasového vlákna díky inovační receptuře z kyseliny hyaluronové, kolagenu a extrátu z francouzského dubu jsou vlasy okamžitě pevnější, pružnější a zářivější vlasové vlákno je silnější, hydrofobnost vlasu je obnovena

Doba procedury 90-120 minut

Zdravé a krásné vlasy s Previí - Eva Víšková kadeřnice

Straightening

Jedná se o permanentní Brazilský keratin.

Smoothing Keratin Straightening system je nová narovnávací péče pro zkrocení nezvladatelných vlasů a pro zajištění dokonalého dlouhotvajícího narovnání vlasů. Obnovuje vlasovou strukturu, chrání ji před vlhkostí a eliminuje natupírovaný efekt. Složení bez amoniaku a formaldehydu, obohacené o keratin a bio lněný olej, pečuje, hydratuje vlasy od kořínků ke konečkům. Zanechává je hladké, jemné a lesklé. Nedoporučuje se na silně odbarvené vlasy

Zdravé a krásné vlasy s Previí - Eva Víšková kadeřnice

Firecure

Metoda je určena k ošetření poškozených vlasů a jejich rekonstrukci do hloubky. Výsledkem tohoto ošetření je oslňující lesk, netřepící se konečky, posílení, výživa, úžasná měkkost vlasu a vyplnění jeho dutiny.

Pod vlivem energie ohně při kontaktu s vlasy se šupinky vlasu otevírají, umožňují jednodušší prostoupení výživné látky do vlasu a poté se opět uzavírají. Dojde k úplnému odstranění odumřelých a třepících se konečků. Aktivní složky výživných přípravků se díky práci otevřeného ohně dostanou hluboko do struktury vlasu, a vyplní jeho dutinu. V důsledku toho, že vlasy přímo s ohněm komunikují jen několik minut, je postup ZCELA bezpečný! V průběhu léčby délka vlasů zůstává, účinky léčby se projeví okamžitě a vydrží cca 3 týdny až měsíc. Poté se doporučuje aplikaci ohně opakovat.

Zdravé a krásné vlasy s Previí - Eva Víšková kadeřnice

Trichologie

Trichologické vyšetření
= diagnostika vlasů a vlasové pokožky, pomocí které zjistíme pravou příčinu problémů s vlasy a vlasovou pokožkou pomocí mikroskopické trichokamery. Trichologické vyšetření je vhodné pro všechny, kteří nejsou spokojeni se stavem svých vlasů.

Řešíme problémy s vlasy jako je:

  • padání vlasů,
  • řídnutí vlasů,
  • alopecie (lokální výpadek vlasů),
  • mastné vlasy,
  • seboreická dermatitida,
  • lupy, šupinatění pokožky,
  • lupénka,
  • suchá a dehydrovaná kůže a vlasy,
  • vlasy zničené chemickými zákroky.

Díky trichologické léčbě a péči lze tyto problémy zmírnit či navždy odstranit

 

Objednat se můžete na tel. 606 689 600

Eva Víšková

Blanická 772/6
Praha 2, Vinohrady
Česká republika

Více informací na www.zdraveakrasnevlasy.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *