Autentický styl pro běžné i nevšední chvíle – Marc O’Polo – Kolekce podzim/zima 2016

Autentičnost, přirozenost a nadčasovost. To jsou ústřední témata kolekce Marc O´Polo pro podzim/zimu 2016. Právě tyto vlastnosti dokonale ztělesňují noví ambasadoři kampaně, dánský herec Mads Mikkelsen a holandská supermodelka Lara Stone. Za objektiv se tentokrát postavil renomovaný fotograf Peter Lindbergh, který říká: ,,Tvářemi Marc O´Polo byly vždy velmi silné osobnosti, Lara se může zdát zranitelná, ale je to neskutečně silná dáma, milující osobitost. Jedinečnost Madse je v jeho přístupu, být sám sebou a na nic si nehrát! Pravdivé a skutečné příběhy, to je poselstvím nové kolekce pro chladnější roční období. Každý si jej zamiluje na první pohled.“

Právě podzim a zima vyžaduje vysoce kvalitní materiál, který mimo svoji funkčnost zaručí i svým nadčasovým zpracováním přirozenou eleganci. Jasným cílem kolekce je spojit jednoduchost s autentickou nonšalancí. V kolekci vynikají zejména pletené svetry, bavlněné šaty, ikonické mikiny a kožené boty. Šedá, bílá, zelená a červená, tyto barvy budou vévodit nadcházejícímu období.

O značce Mar O’Polo:

Značka Marc O’Polo je symbolem ležérního životního stylu s vysokými nároky. Historie společnosti začíná ve Švédsku a rychle směřuje k mezinárodnímu úspěchu. Firma Marc O’Polo byla založena v roce 1967 ve Stockholmu Švédy Rolfem Lindem a Götem Hussem a Američanem Jerrym O’Sheetsem. Úspěch značky se zakládá na znamenité myšlence tří zakladatelů: “Použití přírodních materiálů jako je bavlna, vlna, len nebo hedvábí zaručí moderní neformální vzhled, jehož symbolem je značka Marc O’Polo!”

13913642_1146936025363035_6986102760667377201_o

mopolo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *