Akce s názvem Ráj pro ženy!

Klub žen Scarlett pořádá se svými partnery dne 18.4. 2015 akci s názvem Ráj pro ženy. Ráj pro ženy proběhne od 11:00 do 16:00 v Domě techniky v Pardubicích a vstupné je symbolické 30,- Kč. Od 19:30 na tomtéž místě proběhne finále soutěže Tvář Scarlett 2015. Klub žen Scarlett připravil 120 míst pro diváky této soutěže. Vstupné činí 120,- Kč. Veškeré informace lze najít na stránkách www.klub-zen.cz

Ráj pro ženy je akce, která je zaměřena především na služby, produkty a společnosti, které se věnují hlavně ženám. I muži a děti jsou však srdečně vítáni. V průběhu dne je možné si na akci nejen zakoupit výrobky jednoltlivých společností, ale samořejmostí je doprovodný program, který mimo módních přehlídek zahrnuje ukázku cvičení, líčení a povídání se zajímavými osobnostmi.
Mezi nejzajímavější účastníky akce patří Ateliér Donát, Fashion Martina, CLARRA Fashion, ABC Dieta a A-Zetko. Návštěvníci uvidí také zajímavé doplňky společnosti PartyLite, kosmetiku Mary Kay a technologie firmy NU SKIN.

PLAKAT_finaleDo finále soutěže Tvář Scarlett 2015 porota vybrala ze 70ti přihlášených soutěžících 9 finalistek, které se momentálně intenzivně připravují na finále, ve kterém se představí jako modelky v modelech zapůjčených společností A-Zetko a společností Agentura STAR s.r.o. Každá z finalistek již nyní bojuje o hlasy diváků v internetovém hlasování (fb a web Klubu žen Scarlett). Jednou z vítězek bude také soutěžící, která v rámci finálového večera získá hlasy od diváků při finálovém večeru a hlavní vítězku zvolí porota složená z odborníků a partnerů Klubu žen Scarlett.

Klub žen Scarlett zve ještě jednou srdečně všechny příznivce módy, kosmetiky, doplňků, zdravé výživy a sportu na tento výjimečný den do Domu techniky v Pardubicích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *