Cash4Car – Potřebujete rychle peníze? Dejte Vaše vozidlo do zástavy a klidně ho dále užívejte.

Máte problémy s půjčkou? Nedaří se vám narychlo sehnat peníze? Využijte možnost zástavy. Zástavou je nazýván majetek, který je pro věřitele zárukou půjčených peněz. Zastavit můžete téměř cokoliv – dům, zlaté šperky nebo třeba starožitnosti. Nevýhodou zástavy věcí či předmětů je ta, že během splátek je nemůžete využívat. Takhle to však nefunguje u všech firem. Zastavárna Cash4Car nabízí zástavu vozů, které klienti mohou nadále využívat.

 

Zastavárna Cash4Car umožňuje velmi rychlé vyřízení půjčky, a to do 15 minut.

Jak na to? Na internetových stránkách autozastavárny Cash4Car vyplňte údaje o vás a vašem autě v sekci poptávka. Ty odešlete. Během několika minut vám přijde odpověď s dalšími informacemi. Pokud raději komunikujete telefonicky, zavolejte na telefonní číslo 800 870 884. Autozastavárna má mobilní pohotovost, která funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Po domluvě dojde k naplánování termínu schůzky. Ta se koná obvykle na nejbližší pobočce od vašeho bydliště. Centrála se nachází v Praze, pobočka pak v každém krajském městě. Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete moci dorazit na sjednané místo, může se schůzka uskutečnit třeba u vás doma, ať už bydlíte kdekoliv.

Dalším a možná nejdůležitějším krokem bude ocenění vašeho vozu. Částka závisí na stáří a najetých kilometrech automobilu, na jeho technickém stavu, výbavě a taky na aktuální tržní hodnotě.

Jakmile se tuto sumu dozvíte, stačí už se jen rozhodnout, jakou částku si vůbec půjčíte – zdali to bude celých 80% hodnoty vašeho dopravního prostředku a nebo méně. To záleží jen na vás. Posledním krokem je podepsání smlouvy.

Obrovskou výhodou této zástavy je, že můžete váš zastavený vůz stále plně využívat! Budete platit manipulační poplatek, který činí pouze 2,5%. Tato žádost je podmíněna párem požadavků, který je třeba dodržet. Musíte vlastnit a případně poskytnout zprostředkovateli druhý klíč od vašeho vozu a taky automobilu sjednat havarijní pojistku, pokud ji dosud nemáte. V případě zanechání auta v péči zastavárny, která pro něj zajistí místo v zabezpečeném areálu, činí poplatek 2%.

 

A jaké vozy lze zastavit? Vlastně jakékoliv. Může se jednat o běžné automobily, sportovní a závodní vozy, veterány, dokonce i o lodě a taky motocykly.

Doba zástavy se pohybuje v rozmezí od jednoho týdne do dvanácti měsíců.

 

Zástava automobilů nikdy nebyla snadnější a výhodnější! Nezapomeňte taky využít první splátku zcela zdarma! Další informace hledejte na www.cash4car.cz.

logo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *