magazín

Máš konfekční velikost 40+? Staň se tváří nového webu PLUSSIZEMODELKY.CZ!

Máš konfekční velikost 40+? Staň se tváří nového webu PLUSSIZEMODELKY.CZ!

HLEDÁME PLNOŠTÍHLÉ MODELKY Z CELÉ ČR!

Společnost České modelky s.r.o. pořádá módní přehlídky plussize módy, zajišťujeme hostesky po celé ČR a nafotíme vám reklamní a produktové fotografie v našem fotoateliéru v Praze.

+SIZE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

Téměř jako jediný zastupujeme v modelingové branži a na módním trhu plnoštíhlé modelky s konfekční velikostí 44-48. Plnoštíhlé modelky ovládají ve světě přehlídková mola.

+SIZE HOSTESING

Jako jediný nabízíme zajištění služeb plussize hostesek po celé ČR! Prodáváte oblečení větších konkekčních velikostí? Neváhejte a objednejte si plussize hostesky!

+SIZE FOTOMODELING

V našem fotoateliéru v Praze vám nafotíme s plussize fotomodelkami kvalitní produktové a reklamní fotografie pro vaši firmu nebo eshop.

Máš konfekční velikost 40+? Zaregistruj se a staň se tváří nového webu PLUSSIZEMODELKY.CZ

Na www.plussizemodelky.cz/tvarplussize.php se můžete přihlásit do výběru plussize modelek a pokud budete mít to štěstí stanete se tváří plussizemodelky.cz!

PŘIHLAŠ SE DO SOUTĚŽE!

Každý měsíc bude vybrána +size modelka, s kterou se v Praze nafotí propagační fotografie a bude dále prezentována jako +size modelka, kterou doporučíme nejen našim klientům! Vybrané +size modelce může být také zdarma natočen krátký prezentační videoklip.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.