magazín

Spodní prádlo vyhlašuje válku zápachu z nadýmání !

Spodní prádlo vyhlašuje válku zápachu z nadýmání !

Firma Underpants představila kolekci spodního prádla, která vyhlašuje válku zápachu z nadýmání.  A při jejich nákupu se vůbec nemusíte cítit trapně dokonce i hráč Frank Lampart vlastní pár kousků. Unisex: Shreddies nadýmání absorbující spodní prádlo je v řadě stylů pro muže i ženy.

Spodní prádlo má speciální, vysoce porézní uhlíkové tkaniny, které pracuje tím, že absorbuje a vyrovnává pachy z  nadýmání. Tenká, pružná tkanina (stejný aktivní uhlí materiál používaný v bojových chemických oblecích ) se očistí jednoduše při praní, tedy není potřeba žádné výměny.

 

 

article-2179153-14392FBD000005DC-704_634x538

Prádlo je vhodné pro muže i ženy, kteří si mohou vybrat z několika stylů, které  perfektně sednou na tělo…

article-2179153-14392FB9000005DC-794_634x394

Na trhu existuje celá řada prostředků proti nadýmání, ale žádný jej efektivně neléčí, pouze jej  omezí a potlačí, ale žádná metoda na kompletním vyléčení není. A proto je již na trhu mnoho výrobců, kteří nabízejí pach pohlcující spodní prádlo. Které je k dostání i u nás v České republice. A kdo by si myslel, že tento výrobek, bude jistě drahý, tak jej můžeme uklidnit, že ceny se pohybují kolem 200kč. Což se může zdát dražší, ale  představte si, jaké chvilky vám to může zachránit a ulehčit.

Jedno lidové moudro říká „ Jeden prd je lepší než deset doktorů“ jistě něco na tom asi bude, ale přeci jen je potřeba si  uvědomit, že speciální spodní prádlo pohlcuje pouze pach, nikoli hluk.

 

Autor: Bc. Petr Polák

3 komentáře to “Spodní prádlo vyhlašuje válku zápachu z nadýmání !”

  1. Kde se dají koupit?

  2. Pokud si zvolíte dobrou značku, případně antibakteriální boxerky, slipy či trenýrky, nemusíte se bát zápachu. Jo a samozřejmě měnit pravidelně…hihi..
    Osobně volím značku Diesel a radši si trochu připlatím
    http://www.trenyrkarna.cz/3_diesel

  3. Dobry den, chtel bych se zeptat jak ucine je a kde se koupi, kde jsou obchody s timto zbozim, ci internetovy e-shop. Dekuji

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.